OFERTA

O NASZEJ FIRMIE

Biuro rachunkowe Auditori zostało stworzone przez młodych ludzi, którym celem jest łączenie pasji do księgowości oraz podatków z udzielaniem wsparcia małym oraz dużym przedsiębiorstwom w Polsce.

Swoje usługi kierujemy do właścicieli spółek, fundacji, stowarzyszeń ceniących sobie bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na rzetelne rozliczanie podatków, kompleksowe doradztwo podatkowe (świadczone również online oraz przez telefon), sprawną komunikację z działem księgowym a także wszelką pomoc w zakresie prowadzenia firmy.

Nasz zespół ceni sobie sprawny obieg dokumentów oraz pełną optymalizację procesów księgowych, co przekłada się na atrakcyjne ceny obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej. Gwarantujemy korzystniejsze od konkrencyjnych biur księgowych ceny, których wysokość uzależniona jest od ilości dokumentów księgowych w danym miesiącu. Klienci decydując się na współpracę z Biurem rachunkowym Auditori mają pewność, że płacą za faktycznie wykonaną pracę w danym miesiącu przez księgowych.

NASZA OFERTA

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć ofertę w oparciu o wymagania przedsiębiorców prowadzących firmy. Współpraca z nami to gwarancja nowoczesnego podejścia do  klientów oraz kompleksowej obsługi w zakresie księgowości, podatków i prawa.

Nasze usługi to:

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

DORADZTWO PODATKOWE

DANE KONTAKTOWE

Wszystkich zainteresowanych pełną ofertą naszego Biura rachunkowego Auditori zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług.

Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o., spółki akcyjnej oraz działalności gospodarczej, pomoc w rejestracji podmiotu oraz pełne doradztwo.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00

ADRES

Kraków, Warszawa

Obsługa w całej Polsce.

TELEFON

KOMÓRKA