OFERTA

POMOC W ZŁOŻENIU SPRAWOZDANIA ZA 2021 ROK!

Przypominamy, że do 14.10 należy złożyć sprawozdanie finansowe za rok 2021.
Zachęcamy do podjęcia współpracy – nasi eksperci przygotują i złożą sprawozdanie w Państwa imieniu.

O NASZEJ FIRMIE

Biuro rachunkowe Auditori zostało stworzone przez młodych ludzi, którym celem jest łączenie pasji do księgowości oraz podatków z udzielaniem wsparcia małym oraz dużym przedsiębiorstwom w Polsce.

Swoje usługi kierujemy do właścicieli spółek, fundacji, stowarzyszeń ceniących sobie bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na rzetelne rozliczanie podatków, kompleksowe doradztwo podatkowe (świadczone również online oraz przez telefon), sprawną komunikację z działem księgowym a także wszelką pomoc w zakresie prowadzenia firmy.

Nasz zespół ceni sobie sprawny obieg dokumentów oraz pełną optymalizację procesów księgowych, co przekłada się na atrakcyjne ceny obsługi księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej. Gwarantujemy korzystniejsze od konkrencyjnych biur księgowych ceny, których wysokość uzależniona jest od ilości dokumentów księgowych w danym miesiącu. Klienci decydując się na współpracę z Biurem rachunkowym Auditori mają pewność, że płacą za faktycznie wykonaną pracę w danym miesiącu przez księgowych.

NASZA OFERTA

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć ofertę w oparciu o wymagania przedsiębiorców prowadzących firmy. Współpraca z nami to gwarancja nowoczesnego podejścia do  klientów oraz kompleksowej obsługi w zakresie księgowości, podatków i prawa.

Nasze usługi to:

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

DORADZTWO PODATKOWE

    Zgadzam się na przetwarzanie danych. Więcej informacji.