ZMIANA BIURA KSIĘGOWEGO

POMOC W SPORZĄDZENIU SPRAWOZDANIA ZA 2023 ROK!

Zachęcamy do podjęcia współpracy – nasi eksperci przygotują i złożą sprawozdanie w Państwa imieniu.

JESTEŚ NIEUSATYSFAKCJONOWANY Z USŁUG OBECNEGO BIURA KSIĘGOWEGO?

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, PRZENIEŚ KSIĘGOWOŚĆ SWOJEJ FIRMY JUŻ DZIŚ

Poprowadzimy cały proces zmiany.

Zmiany biura rachunkowego dokonać można w dowolnym momencie. Gdy czujesz niezadowolenie z jakości usług obecnego biura lub masz wątpliwości czy księgowość jest prowadzona należycie, nie warto czekać ze zmianą. Koniec roku to dobry czas na takie decyzje, gdyż z reguły umowy świadczenia usług przez biura rachunkowe obejmują jakiś okres wypowiedzenia – warto odszukać i sprawdzić w swojej umowie, ile on wynosi.

Nasi specjaliści za DARMO pomogą w przeprowadzeniu całego procesu zmiany biura rachunkowego, tak aby wszystkie kwestie zostały dopilnowane. Eksperci zajmą się wszelkimi formalnościami!

W ramach współpracy z naszym biurem Klient ma gwarancje, że firmowa księgowość będzie kontynuowania zgodnie z przepisami. GRATIS udostępniamy panel programu księgowego, który pozwala na dostęp do podglądu księgowości przez cały czas. Naszym Klientom bez żadnych dodatkowych opłat udostępniamy również program do wystawiania faktur.

W RAMACH DARMOWEJ POMOCY W
ZMIANIE BIURA:

  • przeprowadzamy rozmowę z Klientem, aby poznać jego potrzeby i oczekiwania,
  • ustalamy z Klientem warunki współpracy i podpisujemy umowę na świadczenie usług księgowych,
  • w imieniu Klienta kontaktujemy się z poprzednim biurem rachunkowym i pobieramy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do kontynuowania prowadzenia księgowości.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ OD 595 ZŁ

  • Oferujemy dogodną formę wyceny usług księgowych, na podstawie ilości dokumentów księgowych.